Odstranění diakritiky, včetně zakódování a odkódování textu

přeji Vám
slunce vychází v

dnes - blahopřeji a přeji úspěšný den :-))

dnes si připomínáme

http://cs.wikipedia.org

související

http://www.cfn.cz

http://www.libri.cz

odkazy

http://www.osobnosti.cz

komentář k programu dnes si připomínáme a jednotlivé osobnosti v tabulce klikni na tento odkaz

 


 

 

Brouzdání po internetu, chatování, poslech hudby, návštěva kina a sledování televize
to vše je pasivní zábava

Aktivní týmovou zábavu pro 2 až 6 hráčů ve věku od 13 do 100 let zažijete v centru Prahy v nejmodernější místnosti se špičkovými počítačovými stanicemi. Ve 3D grafice nová dimenze počítačových her ve virtuální realitě Vás vtáhne do děje a ovládá se pouze pohyby Vašich rukou - bez ovladačů.

 

VORTEX VR je vstupní místo do světa virtuální reality

jediné v České republice

ukázky počítačových her

 

informace a objednávky http://www.vortexvr.cz ,   e-mail info@vortexvr.cz,   telefon + 420 / 607 044 123

DEJTE DÁREK SVÝM ZNÁMÝM

 

 


 

verze programu 1.18

správci počítačových sítí a serverů v zaměstnání i na internetu již nemohou číst naše e-mailové zprávy, když přes tento program zakódujete text e-mailových zpráv. Program má různé modifikace a tato verze programu 1.18 kóduje text jiným způsobem, než verze 1.03   1.04   1.05   1.06   1.07   1.08   1.09   1.10   1.11   1.12   1.13   1.14   1.15   1.16   1.17. Přeji Vám příjemné využívání tohoto programu k Vaší plné spokojenosti.

vlož text s diakritikou

      

Program odstranění diakritiky a zakódování textu slouží k bezproblémovému psaní e-mailových zpráv. Do pole vlož text s diakritikou zkopírujeme napsaný text pro e-mail např. z WORDU. Kliknutím na tlačítko odstraň diakritiku se v následujícím poli text bez diakritiky objeví tento text bez diakritiky (háčky, čárky nad písmeny a některé speciální znaky budou odstraněny). Upravený text bez diakritiky zkopírujeme do e-mailu a odešleme. Touto úpravou máme zaručeno, že příjemce e-mailu neobdrží nesrozumitelné znaky, které vznikají při napsaném textu s diakritikou přenosem e-mailu z jednoho na druhý internetový server. Program bezpečně odstraní diakritiku z jazyka českého, francouzského, italského, německého, slovenského a španělského.

Kopírování textu - držením a pohybem levého tlačítka myší označíme text. Označený text zmodrá nebo zčerná. Následně pustíme levé zlačítko a kliknutím na pravé tlačítko myši zvolíme kopírovat opětovným kliknutím na levé tlačítko. Levým tlačítkem myši klikneme do pole vlož text s diakritikou, zakódovaný text vkládáme stejným způsobem do pole zakódovaný text. Pravým tlačítkem zvolíme vložit opětovným kliknutím na tlačítko levé.

text bez diakritiky

Jestliže nechceme, aby naše e-maily četla nepovolaná osoba (např. správce sítě při posílání soukromých textů ze služebních e-mailů), klikneme na tlačítko zakóduj text. Text z pole text bez diakritiky se objeví zakódovaný v poli zakódovaný text. Tento text zkopírujeme do e-mailu a odešleme.

zakódovaný text

Příjemce e-mailu si zakodovaný text z e-mailové zprávy zkopíruje do pole zakódovaný text. Kliknutím na tlačítko odkóduj text se objeví odkódovaný text v poli odkódovaný text. Tento text můžeme zkopírovat např. do WORDU a přečíst. Tlačítko vymaž veškerý text vymaže ze všech polí text.

odkódovaný text

tlačítková kalkulačka

Počet přístupů od 1. 12. 2003

 

Autor: © webs

zde je další stránka